- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Alogic 1.5m Computer Power Extension Cord (IEC320C13 to IEC320C14)
ALOGIC 1.5m Computer Power Extension Cord (IEC320C13 to IEC320C14) - MOQ:15
(MF-C13C14-1.5)
Specifications
| Compatible/Used for | Computer Power Extension Cord |
| Product Type | Power Extension Cable |
| Warranty | Lifetime |
| Colour | Black |
| Connector Type | IEC C13 to IEC C14 |
| Features | * The cables is Electrical Safety Authority Approved.* Compliant with AS/NZS3112.* (1) IEC C13 Female & (1) IEC C14 Male Connectors* Black Colour, Moulded design.* Warranty: Life Time. |
| Length | 1.5m |
| SKU | MF-C13C14-1.5 |
| Barcode # | 931986604647 |
| Brand | ALOGIC |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





