- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SRT002)
Miscellaneous
| Package Contents |
|
General Information
| Product Type | Power Extension Cord |
| Manufacturer Part Number | SRT002 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Power Extension Cord |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Power Description
| Voltage Rating | 192 V DC |
Technical Information
| Device Supported | UPS |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 3.18 kg |
| Cord Length | 4.57 m |
| SKU | SRT002 |
| Barcode # | 731304310785 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 3.3400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






