- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SRT003)
Miscellaneous
| Compatibility | APC Smart-UPS External Battery Packs 8/10kVA UPS |
General Information
| Product Type | Power Extension Cord |
| Manufacturer Part Number | SRT003 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | SRT003 |
| Product Name | Smart-UPS SRT 15ft Extension Cable for 192VDC External Battery Packs 8/10kVA UPS |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Technical Information
| Device Supported | UPS |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 4.26 kg |
| Cord Length | 4.57 m |
| SKU | SRT003 |
| Barcode # | 731304292661 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 5.0800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






