Don't pay: $1,578.50
$1,270.00
SAVE $308.50 (20%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SRV2KRIRK)
| SKU | SRV2KRIRK |
| Barcode # | 731304341697 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 22.7000kg |
| Shipping Width | 0.328m |
| Shipping Height | 0.376m |
| Shipping Length | 0.595m |
| Shipping Cubic | 0.073380000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






