- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SURT019)
Miscellaneous
| Compatibility | APC Smart-UPS RT XLBP2 External Battery Packs |
General Information
| Product Type | Power Extension Cord |
| Manufacturer Part Number | SURT019 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | SURT019 |
| Product Name | Power Extension Cable |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 550 g |
| Cord Length | 3 m |
| Product Color | Black |
| SKU | SURT019 |
| Barcode # | 731304267430 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 5.0200kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






