- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SYOPT4I)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Power Extension Cord |
| Manufacturer Part Number | SYOPT4I |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | SYOPT4I |
| Product Name | Symmetra RM 4ft Extender Cable |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Power Description
| Voltage Rating | 240 V AC |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.72 kg |
| Cord Length | 1.22 m |
| SKU | SYOPT4I |
| Barcode # | 731304108382 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 2.9200kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






