- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CMA-CEMB01XXBK1-GL)
| SKU | CMA-CEMB01XXBK1-GL |
| Barcode # | 884102047237 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





