- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Edifier R1010BT 2.0 Bluetooth Studio Speakers - Brown
(R1010BT-BROWN)
| SKU | R1010BT-BROWN |
| Barcode # | 6923520265787 |
| Brand | EDIFIER |
| Shipping Weight | 24.8000kg |
| Shipping Width | 0.235m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.368m |
| Shipping Cubic | 0.023350000m3 |
1YR Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





