- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Edifier R1580MB Active 2.0 Speaker System
(R1580MB)
| SKU | R1580MB |
| Barcode # | 6923520265671 |
| Brand | EDIFIER |
| Shipping Weight | 5.1000kg |
| Shipping Width | 0.259m |
| Shipping Height | 0.263m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.023364000m3 |
1YR Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





