- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Edifier R2750DB Active 2.0 Bluetooth Speakers with Remote - Black
(R2750DB-BLACK)
| SKU | R2750DB-BLACK |
| Barcode # | 6923520267545 |
| Brand | EDIFIER |
| Shipping Weight | 19.5000kg |
| Shipping Width | 0.385m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.549m |
| Shipping Cubic | 0.099342000m3 |
1YR Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





