- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(R1100-BLACK)
| SKU | R1100-BLACK |
| Barcode # | 6923520264278 |
| Brand | EDIFIER |
| Shipping Weight | 21.4000kg |
| Shipping Width | 0.365m |
| Shipping Height | 0.563m |
| Shipping Length | 0.542m |
| Shipping Cubic | 0.111378000m3 |
1YR Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





