- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Ext Lead 240V General Duty - 5M
Product Specifications
(KENSINGTON-JI0101)
| SKU | KENSINGTON-JI0101 |
| Barcode # | 400829705522 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.5500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001280000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





