- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACDC2403)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 34.50 kg |
| Height | 85 mm |
| Width | 502 mm |
| Depth | 1467 mm |
General Information
| Product Type | Rack Door Header |
| Manufacturer Part Number | ACDC2403 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACDC2403 |
| Product Name | Door Header - 48U SX |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | ACDC2403 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 34.5000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






