- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACDC1009)
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
General Information
| Product Type | Mechanical Lock |
| Manufacturer Part Number | ACDC1009 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Door Lock Assembly |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.05 kg |
| Height | 210 mm |
| Width | 178 mm |
| Depth | 95 mm |
| SKU | ACDC1009 |
| Barcode # | 731304221906 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 2.2700kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






