- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CS1922M-AT-U)
Specifications
| Compatible/Used for | System Control |
| Type | KVM Switch |
| Warranty | 2 Years |
| Computer Connections | 2 |
| Port Selection | Hotkey, Pushbutton, Mouse, RS-232 Commands |
| Power Consumption | DC 5.0V; 3.44W |
| Scan Interval | 1-99 seconds (Default: 5 seconds) |
| Video | 4096 x 2160 @ 60Hz |
| SKU | CS1922M-AT-U |
| Barcode # | 672792007743 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






