- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CS84U-AT)
Specifications
| Compatible/Used for | System Control |
| Type | PS/2-USB KVM Switch |
| Warranty | 2 Years |
| Computer Connections | 4 |
| Port Selection | Hotkey, Pushbutton, USB Mouse |
| Power Consumption | DC 5V, 1.2W |
| Scan Interval | 3, 5, 10, 20 secs. (5 secs. default) |
| Video | 2048 x 1536 @ 60 Hz; DDC2B |
| SKU | CS84U-AT |
| Barcode # | 672792002052 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 1.8200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.004930000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.







