- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CS1924M-AT-U)
ATEN CS1924M 4 Port USB 3.0 4K DisplayPort MST KVMP Switch - Multi-Stream Transport (MST) - 4-Port DisplayPort KVMP Switch with USB 3.1 Gen 1 Hub and 2.1 Audio - Console Ports: 2x USB Type A, 1x DisplayPort, 2x Mini Stereo Jack Green (1x Front, 1x Rear), 2x Mini Stereo Jack Pink (1x Front, 1x Rear) - KVM Ports: 4x USB Type B, 4x DisplayPort, 4x Mini Stereo Jack Green, 4x Mini Stereo Jack Pink - Video: 4096 x 2160 @ 60Hz - CS1924M-AT-U - 2 Years Limited Warranty
| SKU | CS1924M-AT-U |
| Barcode # | 672792007750 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 2.7000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






