- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Dominator Platinum RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 1.35V UDIMM XMP 2.0 White Heatspreaders for AMD Ryzen Desktop PC Gaming Memory
(CMT16GX4M2Z3200C16W)
Specifications
| Capacity | 16GB Kit (2x8GB) |
| Error Checking | |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 3200MHz |
| Ranking | |
| Series | Dominator Platinum RGB White |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMT16GX4M2Z3200C16W |
| Barcode # | 840006625346 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





