- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Vengeance LPX 32GB (2x 16GB) DDR4 2666MHz Memory Black CMK32GX4M2A2666C16 - Unbuffered, 16-18-18-35, Vengeance LPX Black Heat spreader, 1.20V, XMP 2.0, Supports 6th Generation Intel Core i5/i7
(CMK32GX4M2A2666C16)
Specifications
| Capacity | 32GB Kit (2 x 16GB) |
| Error Checking | None |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 2666 MHz |
| Ranking | Dual |
| Series | Vengeance LPX |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMK32GX4M2A2666C16 |
| Barcode # | 843591069557 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000052000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





