$255.00
Stock Availability
🟢Live
Only 1 left!
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Vengeance RGB PRO SL 16GB (2x8GB) DDR4 3600Mhz C18 White Heatspreader Desktop Gaming Memory
(CMH16GX4M2D3600C18W)
Specifications
| Capacity | 2 x 8GB |
| Error Checking | No |
| Form Factor | DIMM 288 PIN |
| Frequency | 3600 |
| Ranking | |
| Series | VENGEANCE RGB PRO SL |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35v |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMH16GX4M2D3600C18W |
| Barcode # | 840006631996 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





