- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CORSAIR Value Select 4GB (1x4GB) DDR4 DRAM SODIMM 2133MHz C15 1.20V
(CMSO4GX4M1A2133C15)
| SKU | CMSO4GX4M1A2133C15 |
| Barcode # | 843591067386 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000024000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





