- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Value Select 8GB DDR4 2133MHz Memory CMV8GX4M1A2133C15
(CMV8GX4M1A2133C15)
Specifications
| Capacity | 8 GB |
| Error Checking | Non ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 2133 MHz |
| Ranking | |
| Series | Value Select |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMV8GX4M1A2133C15 |
| Barcode # | 843591052955 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000052000m3 |
- Manufacturer Warranty
- Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





