- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Value Select 8GB (1x8GB) DDR4 UDIMM 2666MHz 1.2V C18 288pin 18-18-18-43 Desktop PC Memory
(CMV8GX4M1A2666C18)
Specifications
| Capacity | 8GB |
| Error Checking | Non ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 2666MHz |
| Ranking | |
| Series | Value Select |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMV8GX4M1A2666C18 |
| Barcode # | 843591063036 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
Manufacturer Warranty : 5 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





