- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

CORSAIR Vengeance 16GB (1 x 16GB) 3200MHz SODIMM DDR4 Laptop Memory - Black - 260-pin - PC4-25600 (3200MHz) - Latency: 22-22-22-53 - Voltage: 1.2V - Speed: 3200MHz - Unbuffered - CMSX16GX4M1A3200C22
(CMSX16GX4M1A3200C22)
Specifications
| Capacity | 16GB |
| Error Checking | Non ECC |
| Form Factor | SODIMM |
| Frequency | 3200MHz |
| Ranking | |
| Series | Vengeance Performance SODIMM |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMSX16GX4M1A3200C22 |
| Barcode # | 843591014151 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





