- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz Memory Black - 14-16-16-31 - 1.20V - XMP 2.0 - CMK16GX4M2A2400C14
(CMK16GX4M2A2400C14)
| SKU | CMK16GX4M2A2400C14 |
| Barcode # | 843591057530 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000052000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





