- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

- Corsair Vengeance LPX 32GB (2x 16GB) DDR4 3200MHz Memory Black
- 1.35V
- 18-22-22-42
- Unbuffered
- Sntel 300 Series, Intel 400 Series, Intel 500 Series, AMD 400 Series, and AMD 500 Series- CMK32GX4M2Z2400C16
(CMK32GX4M2C3200C18)
Specifications
| Capacity | 32GB (2x16GB) |
| Error Checking | Non-ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 3200MHz |
| Ranking | None |
| Series | Vengeance LPX |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMK32GX4M2C3200C18 |
| Barcode # | 6933412727231 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





