- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 Desktop Gaming Memory Black
(CMW16GX4M2E3200C16)
Specifications
| Capacity | 16GB Kit (2x8GB) |
| Error Checking | Non ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 3200MHz |
| Ranking | |
| Series | Vengeance RGB PRO |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMW16GX4M2E3200C16 |
| Barcode # | 840006612872 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty : 5 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





