- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACDC2400)
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 66.40 kg |
| Height | 129 mm |
| Width | 2019 mm |
| Depth | 2911 mm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Door Panel |
| Manufacturer Part Number | ACDC2400 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Thermal Containment Aisle Containment Door - Sliding |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | ACDC2400 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 127.9000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






