- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(KA7168-AX)
ATEN KA7168 HDMI USB Virtual Media KVM Adapter Cable with Smart Card Reader CPU Module Support for KN/KM/KH series
| SKU | KA7168-AX |
| Barcode # | 672792402135 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000784000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






