Don't pay: $369.00
$277.00
SAVE $92.00 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE700A-AT-U)
Specifications
| Length | Cat 5e cable connects the Local and Remote Units - up to 150m apart |
| Product Type | USB VGA Cat 5 KVM Extender |
| Warranty | 2 Years |
| SKU | CE700A-AT-U |
| Barcode # | 672792002120 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 2.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.004760000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.







