Don't pay: $3,568.18
$3,137.00
SAVE $431.18 (12%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AP5719)
Input Devices
| Pointing Device Type | TouchPad |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | LCD Rack Console |
| Manufacturer Part Number | AP5719 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AP5719 |
| Product Name | AP5719 Rackmount LCD |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Technical Information
| KVM Switch | No |
| Device Type | LCD Rack Console |
Physical Characteristics
| Height | 44 mm |
| Width | 482 mm |
| Depth | 665 mm |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | REACH |
| RoHS |
| SKU | AP5719 |
| Barcode # | 731304283294 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 18.2600kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






