Don't pay: $559.00
$337.00
SAVE $222.00 (40%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CV211CP-AT)
Specifications
| Compatible/Used for | |
| Type | |
| Warranty | 2 Years |
| Compatible Size | NA |
| Product Type | Laptop USB console Adapter |
| SKU | CV211CP-AT |
| Barcode # | 672792008702 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.











