- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair 16GB (2x8GB) DDR4 SODIMM 2666MHz 1.2V Memory for Mac Memory RAM
(CMSA16GX4M2A2666C18)
Specifications
| Capacity | 16GB Kit |
| Error Checking | |
| Form Factor | SODIMM |
| Frequency | 2666 MHz |
| Ranking | |
| Series | Corsair Mac Memory |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMSA16GX4M2A2666C18 |
| Barcode # | 840006611486 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





