- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Vengeance LPX 8GB (2x4GB) DDR4 2666MHz Memory Black - 16-18-18-35 - 1.20V - XMP 2.0 - CMK8GX4M2A2666C16
(CMK8GX4M2A2666C16)
Specifications
| Capacity | 8GB Kit (2 x 4GB) memory size |
| Error Checking | Non-ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 2666 MHz |
| Ranking | Dual |
| Series | Vengeance LPX |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty | Lifetime |
| SKU | CMK8GX4M2A2666C16 |
| Barcode # | 843591069540 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000052000m3 |
Very nice
By: Georgis Georgis on 8 July 2019Fast shipping, everything is perfect.
(5)





