- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2x 8GB) DDR4 3000MHz Memory - Black - Heat Spreader: Anodized Aluminum - Package Memory Format: DIMM - XMP 2.0 - 288 Pin - 15-17-17-35 - 1.35V - CMW16GX4M2C3000C15 - Limited Product Lifetime Warranty
(CMW16GX4M2C3000C15)
| SKU | CMW16GX4M2C3000C15 |
| Barcode # | 843591076944 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





