- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Vengeance RGB PRO 64GB (2x 32GB) DDR4 3200MHz C16 Desktop Gaming Memory
(CMW64GX4M2E3200C16)
Specifications
| Capacity | 64GB Kit (2x32GB) |
| Error Checking | Non-ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 3200MHz |
| Ranking | |
| Series | Vengeance RGB Pro |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.2v |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMW64GX4M2E3200C16 |
| Barcode # | 840006620136 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1700kg |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





