- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Vengeance RGB PRO DDR4, 3600MHz 32GB 2x 288 DIMM, Unbuffered, 18-22-22-42, black Heat spreader,1.35V, XMP 2.0,for AMD Ryzen

(CMW32GX4M2Z3600C18)
Specifications
| Capacity | 32GB Kit (2x16GB) |
| Error Checking | |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 3600MHz |
| Ranking | |
| Series | Vengeance RGB Pro |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMW32GX4M2Z3600C18 |
| Barcode # | 840006621003 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.160m |
Manufacturer Warranty:
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





