- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CMWLEKIT2W)
| SKU | CMWLEKIT2W |
| Barcode # | 840006606291 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.132m |
| Shipping Height | 0.012m |
| Shipping Length | 0.162m |
| Shipping Cubic | 0.000244000m3 |
Warranty 120 months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





