- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Vengeance RGB PRO SL 32GB (4x8GB) DDR4 3200Mhz C16 White Heatspreader Desktop Gaming Memory
(CMH32GX4M4E3200C16W)
Specifications
| Capacity | 4 X 8GB |
| Error Checking | No |
| Form Factor | DIMM 288 PIN |
| Frequency | 3200MHZ |
| Ranking | |
| Series | CORSAIR VENGEANCE RGB PRO SL |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35v |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMH32GX4M4E3200C16W |
| Barcode # | 840006632160 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
Manufacturer Warranty : 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





