- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Vengeance RGB RT 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz C16 16-20-20-38 Black Heatspreader Desktop Gaming Memory for AMD
(CMN32GX4M2Z3200C16)
Specifications
| Capacity | 32GB Kit (2 x 16GB) |
| Error Checking | Non-ECC Unbuffered |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 3200 MHz |
| Ranking | |
| Series | VENGEANCE RGB RT |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | Lifetime |
| SKU | CMN32GX4M2Z3200C16 |
| Barcode # | 840006650553 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1700kg |
| Manufacturer Warranty: 10 Years Manufacturer Warranty |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





