- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(9PXEBM72VRT3U)
Eaton 9PX EBM 2kVa/3kV 72V Rack/Tower 3U Extended Battery Module - 9PXEBM72VRT3U
| SKU | 9PXEBM72VRT3U |
| Barcode # | 743172081469 |
| Brand | EATON |
| Shipping Weight | 44.3000kg |
| Shipping Width | 0.580m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.770m |
| Shipping Cubic | 0.125048000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
CyberPower BPSE36V45ART2U External Battery Pack - 7000 mAh - 36 V DC - Lead Acid
$2,039.00 $2,121.00





