- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F4-2400C15D-16GFT)
| SKU | F4-2400C15D-16GFT |
| Barcode # | 848354013198 |
| Brand | G.SKILL |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000224000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





