- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F4-2400C15D-16GRR)
| SKU | F4-2400C15D-16GRR |
| Barcode # | 848354013198 |
| Brand | G.SKILL |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





