- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

LaCie 2TB Mobile Drive USB 3.1 Type-C Portable Hard Drive - Interface: Reversable USB-C 3.1 Gen 2 Cable (10Gb/s) or USB-C to USB A Cable - Capacity: 2TB - Colour: Moon Silver - Portable Diamond Cut Design - Slim & Transportable - All Aluminium Design - STHG2000400 - 2 Years Limited Warranty LaCie Mobile Drive USB 3.1 TYPE C Moon Silver 2TB 2YRS
(STHG2000400)
| SKU | STHG2000400 |
| Barcode # | 763649130513 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 0.3100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





