- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LaCie Mobile Drive USB 3.1 TYPE C Moon Silver 4TB 2YRS
(STHG4000400)
Specifications
| Cache | None |
| Capacity | 4TB |
| Colour | Moon Silver |
| Form Factor | 2.5E |
| Interface | USB 3.1 TYPE C |
| Product Family | LaCie Mobile Drive |
| Raid | None |
| Series | LaCie Mobile Drive |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 0.3KG |
| SKU | STHG4000400 |
| Barcode # | 763649130551 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 0.4700kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001080000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





