- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
WD My Cloud Home Duo 4TB (2x 2TB) NAS 1.4GHz Dual-Core 1GB RAM - 1x Gigabit Ethernet Port - 2x USB 3.0 Type-A Ports - 1GB of DDR3L RAM - iOS 9+ and Android 4.4+ Mobile access - Wirelessly Back Up and Sync Content - Windows and Mac Compatible - WDBMUT0040JWT-SESN - 3 Years Limited Warranty My Cloud Home Duo 4TB Dual-Drive Personal Cloud Storage (NAS),RAID1,Media Server,File Sync,PC/Mac Backup - White
(WDBMUT0040JWT-SESN)
| SKU | WDBMUT0040JWT-SESN |
| Barcode # | 718037817484 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 2.9700kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.010208000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





