- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SRTRK1)
Miscellaneous
| Application/Usage | Rail |
General Information
| Product Type | Mounting Rail Kit |
| Manufacturer Part Number | SRTRK1 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Mounting Rail Kit |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Device Supported | Mounting Rail |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.73 kg |
| Height | 4.4 cm |
| Width | 52.7 cm |
| Depth | 8.9 cm |
| Product Color | Grey |
| SKU | SRTRK1 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 3.1000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






