- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CS1316-AT-U)
Specifications
| Compatible/Used for | System Control |
| Type | KVM Switch |
| Warranty | 2 Years |
| Port Selection | OSD, Hotkey, Pushbutton |
| Power Consumption | DC 5.3 V; 6.6 W |
| Scan Interval | 1-255 Seconds |
| Video | 2048 x 1536; DDC2B |
| SKU | CS1316-AT-U |
| Barcode # | 672792100369 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Shipping Cubic | 0.017472000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.








