- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(17238BX)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 10.40 kg |
| Height | 4.3 cm |
| Width | 43.4 cm |
| Depth | 43.4 cm |
Product Information
| Device Supported | Flat Panel Display |
| Keyboard | |
| KVM Switch | |
| Minimum Screen Size Supported | 43.2 cm |
| Maximum Screen Size Supported | 47 cm (18.5") |
General Information
| Product Type | Rack Mount |
| Manufacturer Part Number | 17238BX |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | 1U 18.5" Standard Console |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 17238BX |
| Barcode # | 883436325493 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 15.7000kg |
Manufacturer Warranty: 3 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





