- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE600-AT-U)
ATEN CE600 DVI USB KVM Console Extender - 1920 x 1080 @ 30m - Supports up to 60m & RS232
| SKU | CE600-AT-U |
| Barcode # | 672792002991 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 2.7900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.006720000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.







